UV BANYO BASKI

uv-banyo-baskı-ultraviyole-banyo-baskı-pixel-uv-dizayn-siteler-ankara-türkiyeUV BANYO BASKI

Uv Banyo baskı, dekorasyon sektörünün baskı sektöründen destek alması ile birlikte gelişen bir süreç olmaya başladı. Ultraviyole banyo baskı ise banyoların fayans seramik yüzeyleri, kapıları, duşakabin leri, cam yüzeylerinde kullanılan uv baskı banyoların daha keyifli daha renkli bir yapıya sahip olmaktadır.

Ultaviyole uv banyo baskı kullanım şekli banyolarda sadelikten daha çok tasarım, dekoratif ortam ve görsellik ön plana çıkmaya başladı süreçtir. Pixel Uv Dizayn ekibi olarak sizlere en kaliteli ürünü vermek adına teknolojimizi geliştirerek sizlere en kaliteli uv banyo fayans baskı hizmetini sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

İstediğiniz görselleri kalitesine bağlı olarak ister tek bir fayans üzerine isterseniz bir bütünü kaplayacak bir yap boz gibi basıyor. Banyoda aradığınız dekoratif ve görsel şıklığı hayatınıza büyük bir profesyonellik çerçevesinde en önemli yerine yani banyonuza uzun süreli kullanım güvencesiyle geleceğe taşıyoruz.

Uv Banyo Baskı Uygulama Alanları

Uv ultraviyole banyo baskının uygulama alanları arasında giren fayans, seramik, gergi duvar, cam yüzey, gergi tavan, barisola, duşakabin, duş kapısı gibi çeşitli banyo yüzeyleri üzerine istenilen resmi doğru ve uzun ömürlü uv baskı tekniği ile istenilen materyale baskı yaparak banyo da uygulanabilir.

Sizde bu uygulamayı evinize, müteahhit iseniz yaptığınız ev projelerinize, mimar iseniz yaratıcı modelleriniz de, Reklam firması iseniz baskı çözümleriniz de bizi tercih ederek kendinize yada müşterilerinizin hayat alanlarını değiştirebilir yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz.

UV BANYO BASKI MODELLERİ

 

Uv ultraviyole banyo baskı için bizden teklif alın!