Uv Gergi Tavan Barisola Baskı

barisola-gergi-tavan-uv-baskı-ultraviyole-barisola-baskı-pixel-uv-dizayn-siteler-ankara-türkiyeUv Gergi Tavan Barisola Baskı

Uv gergi tavan barisola baskı, teknolojinin gelişmesi ile birlikte baskı hizmetinin son teknolojisi ile birlikte,  Ultraviyole yani Uv Baskı barisola teknolojisi gerek B2B gerekse de B2C’ ye yönelik yeni bir görsel baskı teknolojisidir. Uv gergi tavan barşsola baskı veya Uv gergi duvar baskı olarak birçok alanda kullanılabilir.

Uv gergi tavan barisola baskı fiyatları ve sorularınız için bize bir mesaj yazmanız yeterli olacaktır. Size uv gergi tavan baskı yaptırmak için doğru yerdesiniz! gergi tavan baskı veya gergi duvar baskı da kullanılan ürünler tamamen Anti Bakteriyeldir.

Uv gergi tavan Barisola baskı da uygulanan alanlar

Uv gergi tavan barisola baskı da kullanılan alanlar da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanılan malzemesinin adı Barisola dır. Uv gergi tavan barisola baskı barisola yüzeyine istenilen resmi uv baskı makinesi ile resim işlenir(basılır) ve kenarlarına fitilleri dikilir ve istenilen alana yerleştirilerek güzel bir görünüm elde edilir.

 

  • Uv Gergi tavan barisola baskı aydınlatma da kullanılır. Kullanılan doğal beyaz ışık ile daha modern bir görünüm sağlar.
  • Uv baskı doğa dostu ve çevreyi koruyan doğal bir üründür. Uygulanan boyalar çevreye tehdit etmemektedir.
  • Uv Gergi tavan uygulanışı sırasında ortamı kirletmeden, temiz ve titiz bir şekilde sorunsuz yerleştirilebilir. Ayrıca bir kaç dakika da sökülüp yeniden takılabilme özelliğe sahiptir.
  • Baskı renkleri kesinlikle solma yada dökülme yapmaz. Uzun ömürlüdür. Uygulanan alana göre su, güneş, yüksek ısı, soğuk, temizlik ürünleri  gibi etkenler uv gergi tavan renklerine etki etmez ve deformasyona uğramaz.
  • Uv gergi tavan sistemi okul, avm, iş merkezleri, ofis, hastane, sinema, gibi yüksek ses ve gürültüyü veya uğultuyu azaltan bir özelliğe de sahiptir.
  • Bu baskı tekniği kare, yuvarlar, düz sütun, yan dikdörtgen şekli istenilen alana uygulanır.
  • Baskı merkezimizde istediğiniz resmi istediğiniz ebatta barisola ya basılarak kenarlarına fitilleri de dikilerek gönderilebilir.

 

Ankara uv baskı merkezimizde germe tavan veya duvar germe de barisola ya baskı uygulaması uv baskı makinelerimiz ile en kaliteli boya ve dikkatli işçiliğimiz ile istenilen baskıları hızlı ve kaliteli bir şekilde Türkiye‘nin her yerine en hızlı teslimatla ulaştırılabilmektedir.

Uv baskı sistemlerimizde tavan yanı sıra cama baskı, kanvas deriye baskı, seramiğe, mobilya ya, mutfak dolap arasına, kapı yüzeylerine, avm yada iş merkezlerin cam cephelerine, dış cepheye, ofis içi bölmelere, dışa çephe reklamlamalara rahatlıkla çözüm sağlayarak baskı teknikleri ile istenilen resimler uygulanır.

Uv Gergi Tavan Barisola baskı veya Uv gergi duvar baskı malzemeleri aynıdır. Yalnızca uygulandığı alanlarda farklılık vardır. Pixel Uv Baskı merkezi olarak, kullanılan uv baskı makineleri ile istediğiniz kalitede dayanıklı ve uzun ömürlü baskı çeşitleri vardır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık vererek birden fazla baskı çeşidi ile isteğe uygun tüm görselleri barisola, seramik, cam, mobilya gibi alanlara baskı yapılmaktadır. Uv gergi tavan barisola baskı ile iş yerinize, evinize, dekoratif olarak uygulamak istediğiniz tüm alanları süsleyebilir ve çehresini tamamen değiştirebilir bir görsel etki sağlar.

 

Sizde dilediğiniz resmi dilediğiniz alana işlemek istiyorsanız pixel uv dizayn baskı merkezini tercih edin

İletişim ; 03123482367

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.