UV CAM BASKI

uv-cam-baskı-ultraviyole-cam-baskı-pixel-uv-dizayn-ankara-siteler-türkiye (8)UV CAM BASKI

Uv cam baskı, dekorasyon ve tasarım açısından mükemmel bir baskı tekniğidir. Su, çamur ve dokunma gibi dış çevresel faktörlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü bir uv baskı tekniğidir. Camlarınızın tamamına ya da bir kısmına uv baskı yapılabilir.

 

 

Camlarınızı istediğiniz doğrultuda, istediğiniz kalınlıkta detaylı ve profesyonel bir şekilde baskılarınızı şirketimizin uzman ekibi ve son teknoloji uv baskı makineleri ile en kaliteli ve en hızlı çözümlerle yapabilmekteyiz.

Uv cam baskı da profesyonel makinelerimiz ve usta iş ekibimizle birlikte cam da oluşabilecek her çeşit hatayı ve problemleri önlemekte ve kusursuz uv baskılar yapmaktayız. Dijital baskıya oranla bakıldığında gayet uzun ömürlü olan Uv baskı, güneş ışınlarına dayanıklı olduğu gibi basılan malzeme de camdan ayrılmaz. Uv cam baskıları sizleri ekstra maliyetlerinizi önler ve mali yükten kurtarır.

Ultraviyole cam baskıda dikkat edilmesi gerekenler aslında sadece makinenizin özelliği temiz ve titiz çalışılması ve tabi ki bunların yanı sıra basılacak resmin dikkatlice seçilmesi uygun boyutlara getirilip cam yüzeye doğru metrikler ile makinede basılması. Uv cam baskıda dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise yine cam’ın doğru şekilde kurutulmasıdır. Baskı uygulamasında kullanılan malzemelerin, boyanın kalitesi ve işçiliğin kalitesi de çok önemlidir. Deneyimli uzman kadromuz ve kullandığımız en kaliteli boya ile uv cam baskı çözümlerinde Ankara siteler de sektörün öncü firması olarak tüm b2b ve b2c alanına hizmet vermekteyiz.

Uv Cam Baskı Modelleri

 

Uv Cam Baskı da En Uygun Fiyat Teklifini Al!