UV Baskı Nedir?

maxresdefault-2UV Baskı Nedir?

Ultraviole baskı tekniği ile güneş ışınlarına karşı daflazeryanıklılığı çok fazla olan ve hususi bir şekilde üretimi gerçekleştirilen boyaların kurutma sürelerini mümkün olduğu kadardan ziyade 1 saniyenin altına indirerek yapılacak olan işlemin çok daha çabuk bir şekilde gerçeklemesini sağlamaktadır. Özel taşıyıcılar ile beraber hızlı bir şekilde kurutma makineleri aracılığıyla işlem gerçekleştirilmektedir.

Ultraviole baskı tekniğinde kullanılan boyalar teknolojisi bakımından sahip olduğu özellikten dolayı güneş ışınları tarafından solma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Ultraviole boyaların bu özelliği ile ürünlerde sorun teşkil edecek hiçbir husus ortaya çıkarmamaktadır.
Uv baskı seçeneği ile beraber yapmak istediğiniz çizim, fotoğraf ve metin baskılarınız için gereken kalitede ürünler ortaya çıkarabilmek için vazgeçilmeyecek kadar etkili ve kalıcı bir çözümdür. Ultraviole baskı tekniği ile beraber aklınızın ucundan geçen her türlü araç ve gereç konusunda baskı tekniğini uygulayarak aklınızdan geçen görüntüler verilebilmektedir.

U.V. baskı tekniği çok fazla kolaylık sağlayarak ürünlerde istenilen sonuçların elde edilebilmesi için imkanlar sunmaktadır. Kaliteli bir şekilde ürün ortaya koyabilmek ve zamanla ortaya çıkabilecek sorunları ortadan kaldırabilmek adına vazgeçilmez bir baskı tekniği olduğu apaçık ortadadır.
Ultraviole baskı ile beraber çok fazla malzeme üzerinde değişiklikler yapılabilmektedir. Uv kurutma sistemi ile beraber istenilen boyutlarda renklerle rahat ve sorun teşkil etmeyecek bir biçimde baskı yapılabilmektedir. Kağıt, şeffaf, opak çıkartma, alüminyum ürünler için kullanma talimatları ile beraber çok fazla bir kullanım seçeneği mevcuttur. Ultraviole baskı makinesi sert ve yumuşak olarak aklınıza gelebilecek tüm malzemeler üzerinde baskı işlemi gerçekleştirebilmektedir. Ürünlerde çok yüksek kalite elde edebilmek için keskin detaylı grafikler ve küçük fontlu yazı tipi uygulamaları ile beraber ürünlerde istediğiniz sonucu almanız mümkündür.

 

Uv Baskı ile ilgili merak ettikleriniziçin ve özel teklifleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.